Tiskopisy k OČR

26. October 2020

na ePortálu ČSSZ byly zveřejněny nové tiskopisy určené pro uplatnění nároku na ošetřovné podle zákona o úpravách poskytování ošetřovného v souvislosti s mimořádnými opatřeními při epidemii, který byl schválen Poslaneckou sněmovnou. Projednání tohoto zákona v Senátu se podle posledních informací očekává dne 29. 10. 2020.

Na níže uvedeném odkazu si můžete sami vyplnit Žádost o ošetřovné. Kdo by potřeboval poradit, klidně mě kontaktujte. Je to vše nové, takže Vám pro jistotu na vyžádání vyplním i formulář, který jsme vydávali již při uzavření v březnu, ten by snad měl být také postačující.

https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

Info k vyplnění:

Název: Mateřská škola Kameňáček, Ústí nad Labem, Kamenná 1430/1, příspěvková organizace

Důvod uzavření: Mimořádná opatření proti epidemii