Nové informace pro rodiče

19. March 2021

Vážení rodiče,

jak už jistě víte z médií, tak z nařízení vlády ČR se uzavření mateřských škol prodlužuje zatím do 28. 3. 2021. Jistě sledujete aktuální dění a z různých zdrojů to vypadá, že se za jistých opatření uvidíme až po Velikonocích. Každopádně Vás budeme o veškerých změnách zde informovat.

Věřte, že i nás tato situace velmi mrzí a moc si přejeme, abychom opět mohli fungovat tak, jako tomu bylo v době „předkoronavirové“.

Přejeme všem opravdu velkou míru trpělivosti a především pevné zdraví.

Jako menší zpestření jsme pro Vás a především pro děti připravili vědomostní hru „Plotovku“. Pokud se půjdete projít kolem školky, pokuste se splnit „úkoly“, které jsme Vašim dětem připravili. Můžete poslat i foto J (na WhatsApp nebo na email). Budeme za to moc rádi

 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, budete cokoliv potřebovat, volejte nebo pište. Buď na maily, ze kterých Vám chodí materiály, na mail nebo telefon ředitelky.

Opatrujte se, zdraví Vás celý kolektiv MŠ